Dostępne u nas szafy 120 to rozwiązania przeznaczone dla osób, które cenią zarówno najwyższy poziom estetyki, jak i funkcjonalność. Meble z naszej oferty powstały na bazie naszych autorskich i oryginalnych projektów. Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym urządzeniu swojego mieszkania, koniecznie zapoznaj się z asortymentem i dołącz do grona klientów.

 

Szafy przesuwne BRAGA 120

Czym charakteryzuje się szafa przesuwna 120?

Szafa przesuwna 120 dostępna jest u nas w różnych wariantach. Wszystkie meble łączy jednak wykonanie z najwyższej jakości płyt laminowanych. Dzięki temu masz gwarancję ich wytrzymałości, a więc tego, że meble posłużą Ci przez długi czas. Takie wykonanie decyduje również o odporności na zarysowania, a także wilgoć.

Wszystkie szafy 120 cm cechują się również atrakcyjnym dla oka designem. Kunsztownie wykonane lustra przymocowane na stałe do szaf optycznie powiększają pomieszczenie, w którym umieścisz mebel. Ogromne znaczenie dla wszystkich użytkowników ma również komfort korzystania z szaf przesuwnych. Drzwi za każdym razem przesuwają się bowiem lekko i płynnie. 

Atutem szaf 120 cm, o którym należy pamiętać, jest również ich bardzo duża pojemność. Dzięki naszym rozwiązaniom bez problemu umieścisz w nich całą swoją garderobę, a jednocześnie zachowasz porządek w swoim domu. 

Szafa przesuwna 120 cm — dlaczego nasza oferta?

Postaw na naszą ofertę, jeśli zależy Ci na szafach zakupionych bezpośrednio u producenta. Na tle konkurencyjnych sklepów internetowych wyróżniamy się tym, że w pełni odpowiadamy zarówno za oryginalne projekty, jak i za wykonanie wyposażenia. Pamiętaj także o stosunkowo atrakcyjnych cenach. Zakup wysokiej klasy szafy przesuwnej 120 nie obciąży zatem mocno Twojego budżetu. W każdej chwili jesteśmy również gotowi na to, aby odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania. Serdecznie zapraszamy zatem do kontaktowania się z nami, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat konkretnych mebli oraz do składania zamówień na naszej stronie internetowej. 


Zobacz także:

Szafy dwudrzwiowe VITO/AGNAR

Szafy dwudrzwiowe VITO/AGNAR

Szafy trzydrzwiowe VITO/AGNAR

Szafy trzydrzwiowe VITO/AGNAR

Szafy czterodrzwiowe VITO/AGNAR

Szafy czterodrzwiowe VITO/AGNAR

Szafy przesuwne Monako 160

Szafy przesuwne Monako 160


Nasze artykuły na blogu:


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium