Nowości
MEBLOŚCIANKA GAMER
MEBLOŚCIANKA GAMER
840,00 zł
szt.
Meblościanka BESTA BIAŁA ZŁOTY
Meblościanka BESTA BIAŁA ZŁOTY
420,00 zł
szt.
ZESTAW MEBLI ZYGZAK RÓŻOWY
ZESTAW MEBLI ZYGZAK RÓŻOWY
840,00 zł
szt.
ZESTAW MEBLI ZYGZAK BETON
ZESTAW MEBLI ZYGZAK BETON
840,00 zł
szt.
ZESTAW MEBLI SPRING (DREWNO CZARNE)
ZESTAW MEBLI SPRING (DREWNO CZARNE)
840,00 zł
szt.
ZESTAW MEBLI SMART  (1)
ZESTAW MEBLI SMART (1)
600,00 zł
szt.
ZESTAW MEBLI SMART  ARTISAN
ZESTAW MEBLI SMART ARTISAN
600,00 zł
szt.
ZESTAW MEBLI OLAF
ZESTAW MEBLI OLAF
840,00 zł
szt.

Jak urządzić mały pokój dla 2 nastolatków? Praktyczne wskazówki

Jesteś rodzicem nastolatków, którzy mieszkają w jednym pokoju? Na pewno zauważyłeś, że każdy z nich potrzebuje już własnej przestrzeni. Jeżeli tak, to nadeszła pora na przemeblowanie. Choć aranżacja niewielkiego pomieszczenia może okazać się wyzwaniem, to warto zaznaczyć, że zadbanie o komfort obu młodych ludzi jest możliwe. Jak urządzić mały pokój dla 2 nastolatków? Czytaj dalej, a podpowiemy Ci, jak uporać się z tym zadaniem.

Jak urządzić mały pokój dla 2 nastolatków? Wybieramy meble

Aby zapewnić swoim dzieciom należyty komfort, musisz zdecydować się na solidne i pojemne meble. Jeżeli pokój, który jest do dyspozycji młodzieży, nie jest duży, wybierz wyposażenie, które nie zajmuje wiele przestrzeni, a przy tym zmieści wszystkie niezbędne produkty i akcesoria. Dopilnuj, aby każdy z nastolatków posiadał własne biurko oraz szafki na rzeczy osobiste. W tym wieku brak prywatności może powodować duże niezadowolenie. Chcesz zadbać o to, by aranżacja była stylowa i modna? Polecamy zaopatrzyć się w te zestawy mebli, które dedykowane są młodzieży! Ustawiając je w przestrzeni, spróbuj podzielić pokój na dwie, równe części. Dlaczego? Dzięki temu młodzi ludzie będą mieć do dyspozycji własną strefę, która da im poczucie komfortu. 

Zadbaj o jasny podział 

Jak urządzić mały pokój dla 2 nastolatków? Oprócz praktycznego podziału pomieszczenia przy pomocy mebli, warto, abyś zdecydował się również na oddzielenie poszczególnych stref przy pomocy oświetlenia. Lampa, która znajduje się na suficie, nie może być jedynym światłem w pokoju. Postaw na punktowe źródła światła, które pozwolą optycznie wykreować dwie oddzielne strefy. Ponadto wrażenie podziału możesz stworzyć również poprzez wybranie dwóch kolorów ścian lub mebli. Z pewnością doskonale podkreślą one charakter młodych ludzi, którzy zamieszkują pokój. 

Pozwól nastolatkom wyrazić siebie

By młodzież mogła czuć się dobrze w swoim własnym pokoju, pozwól jej wybrać plakaty, obrazy czy inne dodatki, według jej własnego gustu. Nie przejmuj się brakiem estetycznej spójności, to nastolatkowie powinni czuć się w tym wnętrzu swobodnie i pewnie. Chcesz zagwarantować im dobre samopoczucie? Pozwól młodym ludziom uczestniczyć w wybieraniu mebli, oświetlenia i dodatków, które mają uzupełnić ich pokój.

Urządzenie małego pokoju dla 2 nastolatków nie jest prostą sprawą. Pamiętaj, że musisz zapewnić im nie tylko prywatność, ale także komfortową przestrzeń do odpoczynku i nauki. Pozwól młodym ludziom decydować o tworzonej aranżacji, a przekonasz się, że włożą w nią całe swoje serce. Bardzo szeroki wybór pojemnych, solidnych i modnych kompletów mebli dla młodzieży znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Wybierz te, które będę w stylu Twoich dzieci i już dziś zapewnij im to, co najlepsze!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl